Inzercia

Prvý detský festival a veľtrh 2015

Posledný júnový víkend (26.-28.6.2015) sa otvoria brány Agrokomlexu v Nitre pre všetky deti a ich rodičov. Bude sa tam totiž konať 1. detský festival a veľtrh. Ak teda hľadáte vhodný program pre svoje deti na ukončenie školského roka, tak prvý detský festival môže byť dobra voľba.

Ide o rodinne zameraný projekt adresovaný hlavne deťom s ambíciou stať sa vysnívaným miestom návštev detí, mládeže, ale aj celých rodín. Programom a dramaturgiou prispôsobenou jednotlivým skupinám zahŕňa všetky vekové kategórie, od tých najmenších, až po teenegerský vek. Podľa veku a typu zábavy budú rozdelené celé pavilóny na pocitovú (workshopy) a veľtržnú časť. Deti aj rodičia si prídu na svoje a všetko, čo hľadajú v rámci detského sveta, tu nájdu. Súčasťou bohatého programu budú aj autogramiády známych športovcov, hercov a spevákov.

V rámci festival budú môcť deti zažiť množstvo aktivít, hier a zábaviek. Pripravené budú nafukovacie atrakcie, futbal v bubline, štvorkolky, vyhliadkové lety, preteky lezúňov, Šmolkovská párty, bubnová show a mnoho ďalšieho.

Zavítajú aj Spievanka a Zahrajko zo Spievankova, príde aj Majster N, či Miro Jaroš.

Cena vstupenky na jeden deň je 6 Eur

V cene vstupenky je bohatý program a všetky atrakcie zdarma. Cena celodenného parkovania pre osobné auto je 4 Eurá.

Otváracia doba festivalu je od 9.00 do 21.00 hodiny.

Podrobný program a bližšie informácie o celom festivale nájdete na stránke www.detskyfestival.sk