Inzercia

Cvičíme postreh a logiku

Dnes si predstavíme ďalšiu zaujímavú knižku, vďaka ktorej môžete vyplniť voľný čas deťom. Blížia sa školské prázdniny a teda je najvyšší čas začať vymýšľať program pre deti na leto. Aj keď si treba cez prázdniny oddýchnuť, táto kniha môže byť skvelým pomocníkom ako stráviť voľný čas a tiež ako udržať mozog v kondícii.

Čiernobiela knižka určená pre vekovú kategóriu 7 – 12 rokov púta svojou peknou farebnou obálkou. Formát o málo väčší ako bežná A5, mäkká väzba, 100 strán a nízka hmotnosť predurčuje knihu zobrať si ju kamkoľvek so sebou.

V publikácii nájdete celkovo 80 aktivít, rôznych hlavolamov, rébusov a úloh, nad ktorými si treba potrápiť mozgové závity. Super je, že ku každej, ale naozaj ku každej aktivite je sprievodný obrázok, resp. nejaká tá kresba s úlohou. Čiže okrem slovného zadania vždy pri danej aktivite nájdete aj nejaký ten obrázok.

Niektoré aktivitky sú celkom ľahké, nad inými sa budú deti (a možno nielen tie) trápiť poriadne dlho.

postreh

V závere knihy nájdete samozrejme správne odpovede, aby ste si vedeli overiť svoje riešenia.

Knižka a všetky texty sú síce po česky, ale verím, že by to nemala byť prekážka. Prípadne ako rodičia môžete deťom pomôcť s čítaním/prekladaním textu.

Publikácia Cvičíme postřeh a logiku vyšla vo vydavateľstve Portál, s.r.o. v roku 2003.

Dávam: