Inzercia

Omaľovánka nielen pre rodičov

Knižka omaľovánok pre dospelých? Veru hej, lebo nielen deti sa chcú hrať. Občas aj veľkí majú chuť pohrať sa s farbičkami, trochu tvoriť či len tak sa odreagovať.

Kráľovstvo zvierat je plné prepracovaných obrázkov zvierat a rastlín, ktoré môžete vyfarbovať či dotvoriť, dokresliť im pozadie a vôbec popustiť uzdu svojej fantázii.

Najlepšie vám pri tom poslúžia zastrúhané mäkké farebné ceruzky, gélové perá alebo len ostrá ceruzka či tenké pero, ktorým dokreslíte vlastné detaily. Fixky ani vodovky sa nehodia, lebo by sa pretlačili na druhú stranu papiera, s voskovkami by ste zasa netrafili do malilinkých plôšok, z ktorých sú ilustrácie vytvorené.

Millie Marotta – Kráľovstvo zvierat, Hra s farbami a tvarmi, Tatran 2015, 96 strán

oma00 oma01 oma02

A hoci je Kráľovstvo zvierat určené pre dospelých, u nás doma sa doň pustili aj obe ratolesti a vekovú hranicu sme tak znížili na 5 rokov. Takéto tvorenie je pre deti skvelé najmä na trénovanie trpezlivosti, pre dospelých je to zasa výborný relax, tvorivá zábava, ktorá vyžaduje skutočne minimum priestoru a pomôcok.

Takže prehrabte zásuvky, načrite do peračníkov a hor sa do toho! Kráľovstvo zvierat práve vyšlo, do konca mesiaca vyjdú ešte dve vymaľovánky, každá má okolo 100 strán a sľubujú tak zábavu a oddych na celé leto.

Dávam: