Pohodlné dojčenie s Millybutton

Nedávno som mala možnosť spoznať sa s jednou zaujímavou ženou, Američankou. A hoci sa nám nepodarilo uzatvoriť obchodný vzťah, podarilo sa nám čosi krajšie – uzatvoriť priateľstvo. Dovoľte mi, aby som vám rozpovedala jej príbeh. Prosím, zoznámte sa s Elizabeth Best a jej Millybutton.

Elizabeth je architektová dizajnérka v Pittsburghu. Keď sa jej narodilo dieťatko, dojčenie bola pre ňu úplne samozrejmá a prirodzená vec. Hoci z jej rozprávania viem, že to v Amerike s dojčením chodí troška inak ako u nás. Ako novopečená mamička sa domnievala, že to bude hračka. Ale keď sa vrátila do pracovného kolobehu, tak dojčenie bolo pre ňu všetko len nie vhodné a pohodlné. Ťažké vyzliekanie predpísaného oblečenia, drahé odsávačky alebo ešte drahšie oblečenie pre dojčiace matky. Vedela, že takto to jednoducho nejde. A tak spoločne s je mamou Clareanne, dali hlavy dohromady. Museli niečo vymyslieť, aby uľahčili dojčiacim ženám život. Veď ktorej by sa nezišla jedna ruka navyše? Aby si Elizabeth nezničila svoje oblečenie, mama je zostrojila “klipsňu”, ktorú provizórne vyrobila z vešiaka na kabelku. A nápad bol tu!

Millybutton je teda doplnok pre dojčiace matky. Zjednodušuje im dojčenie, rozširuje im šatník tým, že každé oblečenie sa zrazu stáva vhodným na dojčenie a v neposlednom rade podporuje matky, aby dojčili čo najdlhšie. Je to jednoducho výrobok od matiek pre matky.

milly01

Millybutton doplnok je vyrobený z nezávadného silikónu bez BPA. Je možné ho dať pohodlne do úmývačky riadu alebo ho pokojne vysterilizovať. Je odolný, vyrobený je z jedného kusu a poskytuje niekoľko výhod:

  • chráni vaše krčné svaly – už nemusíte držať svoje vyhrnuté oblečenie bradou
  • všetko vaše oblečenie bude vhodné na dojčenie
  • ideálne pre aktívne matky, ale tie, ktorým aktivita chýba
  • chráni oblečenie pred zašpinením alebo poškodením
  • vhodné pre všetky látky, nezasekáva sa a udrží aj hrubšie oblečenie
  • jeho silikónový obal je trvácny a šetrný o oblečeniu
  • môžete ho nosiť ako náramok, pripnúť si ho na chladničku (vďaka vnútorným magnetom) alebo zavesiť na tašku či kočiar

Millybutton je vyrobený, patentovaný a certifikovaný v USA. Ak by ste si ho chceli zakúpiť, je tu taká možnosť na tejto adrese.

A ak by ste sa chceli o výrobku či týchto dvoch dámach dozvedieť viac, navštívte oficiálnu stránku projektu.